GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 16144352
nr 1614 4352
DISH
China, 20th century. Diameter: 36 cm, minor cracks.
Kina, 1900-tal. Diameter: 36 cm
Condition: nagg
SEK 600
Monday April 22 2024
at 18:11:03
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
DISH
Condition: nagg
nr 1614 4352
DISH
Condition: nagg
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 600 |
Monday April 22 2024 |